Kaks ettevõtet. Üks ühine nimi.

AGA muutis oma nimeks Linde. AGA on olnud osa Lindest alates 2000. aastast, kuuludes koos Skandinaavia ja Balti riikidega Linde Põhja-Euroopa piirkonda. Nüüd hakkame jagama ühist nime – AGAst saab Linde. Meie kliendisuhted ning pühendumine uuendusmeelsusele, usaldusele ja ohutusele jääb muutumatuks.

Kas teadsite…

Linde asutati ligikaudu 140 aastat tagasi. Tehnoloogia ja uuendusmeelsus on Lindet iseloomustanud selle algusest peale.

Kas teadsite...

Linde rakendused võimaldavad meie klientidel vältida enam kui kaks korda nii palju CO2-heitkoguseid, kui tekib kogu Linde tegevuse käigus

Küsimused ja vastused

AGA muudab ettevõtte nimeks Linde. Klõpsake küsimusel, et lugeda nimemuutuse kohta lisaks.

 • Miks muudab AGA oma ettevõtte nimeks Linde?

  Linde hiljutise ühinemise järel Praxairiga tekkis maailma suurim tööstus- ja meditsiinigaaside ettevõte. Sellist tugevat globaalset positsiooni arvestades usume, et ühise ettevõtte kaubamärgi jagamine tuleb kasuks meie turupositsioonile, kiirendab arengut ja hõlbustab oskusteabe jagamist, tuues kasu meie töötajatele, klientidele, partneritele ja esindajatele.

  Shadow
 • Kas nimevahetusega muutub midagi klientide jaoks?

  Klientide jaoks ei muutu nende äritegevuses hetkel mitte midagi. Kõik kontaktid ja kliendisuhted jäävad samaks. Pikemas perspektiivis oleme kindlad, et meie kliendid saavad kasu Linde suuremast globaalsest haardest, laiemast tehnoloogiaportfellist ning meie ühise tööjõu teadmistest ja pühendumisest. Ettevõtte kaubamärgi jagamine toob AGA pärandi suuremasse peresse.

  Shadow
 • Mida tähendab nimemuutus töötajate jaoks?

  Meie äritegevus ei muutu, nii et selles osas peaks kõik jätkuma endistviisi. Seega ei too see töötajate jaoks kaasa mingeid silmapilkseid muutusi. Oleme endiselt samad inimesed, kes töötavad selle nimel, et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke tooteid ja teenuseid. See on kogu meie tegevuse keskmes.

  Shadow
 • Millal jõuab kaubamärgi vahetus lõpule?

  Ametlik kaubamärgi vahetus leiab aset 2020. aasta 1. kvartalis, kuid meie sõidukid, müügikohad, kontorid ja klientide juures paiknevad gaasimahutid saavad uue Linde kujunduse üleminekuperioodi jooksul.

  Shadow
 • Miks jääb AGA mõne toote puhul kaubamärgina alles?

  Meie vedelgaasi (propaani), mulliveetooteid ja keevitustooteid turustatakse edasi AGA kaubamärgi all, kuna AGA on nendes segmentides laialdaselt tuntud oma kvaliteedi, töökindluse ja kõrge teenindustaseme poolest. Kuna AGA kaubamärgil on nendes tootesegmentides selge eelis, kavatseme selle säilitada.

  Shadow